Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace. V pořádku
+420 844 113 355
Zpět
[javascript protected email]
483598267_2000pxl_0.jpg

Mimořádná opatření

I v této době je Vám plně k dispozici značkové financování Renault Finance a Dacia Finance poskytované společností RCI Financial Services s.r.o. Vyberte si ze široké nabídky zvýhodněných produktů. Spotřebitelům k úvěru nabízíme pojištění schopnosti splácet. Pro konkrétní nabídku se obraťte elektronicky nebo telefonicky na jakéhokoliv autorizovaného prodejce značky Renault/Dacia.
 

Žádost o pomoc po skončení úvěrového moratoria
Prohlášení nebankovných poskytovatelů úvěrů


Vážený zákazníku,

nacházíte-li se v nepříznivé ekonomické situaci následkem pandemie COVID-19, připravili jsme pro Vás možnost snížení splátek s původně sjednanými úrokovými sazbami.

V souladu s Prohlášením nebankovních poskytovatelů úvěrů o pomoci klientům po skončení úvěrového moratoria Vám sdělujeme, že:

 1. Vaši žádost posoudíme především dle těchto kritérií:
   
  • zdůvodnění žádosti
  • platební morálka
  • výška zadlužení vůči ostatním úvěrovým institucím
  • délka financování smlouvy, jíž se žádost týká
    
 2. Za žádost o snížení splátek jsme stanovili poplatek v této výši:
   
  • Kč 500,- vč. DPH ke Smlouvě o spotřebitelském úvěru nebo Smlouvě o financování – spotřebitelský úvěr
  • Kč 1.210,- vč. DPH ke všem ostatním Smlouvám
  • výše uvedené poplatky jsou standardně splatné na konci doby splatnosti Smlouvy

Prosím obraťte se na kolegy našich obchodních míst, kteří Vám rádi pomohou s podáním žádosti a poskytnou veškeré informace týkající se vyřízení žádosti.

Naše společnost podporuje iniciativu ČLFA o pomoci klientům po ukončení Covid zákonného moratoria. Více informací najdete ZDE (plné znění Prohlášení nebankovních poskytovatelů úvěrů).

Vaše RCI Financial Services, s.r.o.